Дүйсенбi | 14 қаңтар, 2019 ж.

Қашықтықтан оқыту

Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ВЕТ-0919-1 Биімбет Мақсат 08:30-09:50 Биология/ Н.Сайдалиева
Whatsapp:+7778 502 4424 10:10-11:30 Қазақ тілі/ Д.Қалдарбек
Эл-адрес: vet-0919-ok@mail.ru 11:40-13:00 Дене шынықтыру/ Ш.Нуриллаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ВЕТ-0919-2 Батырбекова Балжан 14:00-15:20 Информатика/ С.Сүйкімбаева
Whatsapp:+87002807872 15:40-17:00 Математика/ Д.Ташметова
Эл-адрес:balzhan.batyr92@mail.ru 17:10-18:30 Қазақстан тарихы/ Н.Ибрагимова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЭЕА-0919 Аралбай Асылзат 08:30-09:50 Математика/ Д.Ташметова
Whatsapp: +7 777 425 2139 10:10-11:30 Орыс әдебиеті/ А.Өсерханова
Эл-адрес: asylzat_aralbai@mail.ru 11:40-13:00 Физика/А.Құрманбек
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ДТС-0919-1 Нурилаева Шоира 08:30-09:50 Дене шынықтыру/ Ж.Фазилов
Whatsapp: 8 747 360 27 25 10:10-11:30 Қоғамтану/Н.Музарапова
Эл-адрес: gulamovna.denemadenieti@mail.ru 11:40-13:00 Орыс тілі/И.Клименко
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ДТС-0919-2 Балтабаева Замира 08:30-09:50 Қоғамтану/ Н.Музарапова
Whatsapp 10:10-11:30 Дүниежүзі тарихы/ Ұ.Шорабекова
Эл-адрес 11:40-13:00 Математика/Д.Ташметова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЗҚТ-0919-1 Ашимова Дилмира 08:30-09:50 Орыс әдебиеті/ Ж.Исмайлова
Whatsapp 10:10-11:30 Қазақстан тарихы/ Н.Ибрагимова
Эл-адрес 11:40-13:00 Дене тәрбиесі/ Д.Турсунов
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЗҚТ-0919-2 Қалдыкөзова Гүлдана 14:00-15:20 Қазақстан тарихы/Н.Жорабекова
Whatsapp:87023811807 15:40-17:00 Орыс әдебиеті/ А.Өсерханова
Эл-адрес:kaldikozova.guldana@mail.ru 17:10-18:30 Дене шынықтыру/ Д.Турсунов
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ТКА-0919 Өсерханова Ақмаржан 14:00-15:20 Қазақ әдебиеті/ Ұ.Жаманбаева
Whatsapp:87472281285 15:40-17:00 Химия/ Г.Серік
Эл-адрес:akmanya1997@mail.ru 17:10-18:30 Дене тәрбиесі/ Ш.Нурилаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЕТБ-0919-1 Сүйкімбаева Сәбира 08:30-09:50 Дене шынықтыру/М.Кенжебаев
Whatsapp: 8-702-377-27-21 10:10-11:30 Шет тілі/ С.Оңғарова/Т.Темірбай
Эл-адрес: sabira-1993@mail.ru 11:40-13:00 Қазақстан тарихы/Н.Жорабекова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЕТБ-0919-2 Ерімбет Пернебек 14:00-15:20 Математика/ Балтабаева З.
Whatsapp:8777 560 35 45 15:40-17:00 Физика/ А.Құрманбек
Эл-адрес: ypernebek@mail.ru 17:10-18:30 Дене шынықтыруМ.Кенжебаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЭЕМ-0919-1 Шамшат Толқын 14:00-15:20 Орыс тілі мен әдебиеті/ Клименко И.
Whatsapp: 87758831597 15:40-17:00 Қазақ тілі/ М.Утегенова
Эл-адрес:tolkin_shamshat@mail.ru 17:10-18:30 Математика/ Д.Ташметова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЭЕМ-0919-2 Ибрагимова Нұргүл 14:00-15:20 Дене тәрбиесі/ Ж.Фазылов
Whatsapp:+7 705 896 0900 15:40-17:00 Математика/ З.Балтабаева
Эл-адрес:nurgulibragimova@list.ru 17:10-18:30 Орыс тілі/ А.Өсерханова/Д.Ашимова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЭЕМ-0919-3 Курманбек Алуа 14:00-15:20 Химия/ Г.Серік
Whatsapp:87779766467 15:40-17:00 Қоғамтану/ Н.Музарапова
Эл-адрес:alua.kurmanbek9595@mail.ru 17:10-18:30 Математика/ З.Балтабаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ВЕТ-1119 Байырбекова Ұлбосын 08:30-09:50 Кәсіби орыс тілі/ А.Өсерханова/Д.Ашимова
Whatsapp: 87023678282 10:10-11:30 Мал шаруашылығы/ А.Уалиханова
Эл-адрес: lazzat07@bk.ru 11:40-13:00 Малдардың көбею биотехникасы/ М.Биімбетов
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ТКТ-1119 Жаманбаева Ұлбөбек 08:30-09:50 Дене шынықтыру/ Д.Турсунов
Whatsapp: +77073641497 10:10-11:30 Кәсіби орыс тілі/И.Клименко/Ж.Исмайлова
Эл-адрес: ulbobek95@bk.ru 11:40-13:00 Тамақтандыру микробиологиясының, физиологиясының және санитарияның негіздері/Қ.Катекова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЕТБ-1119 Халилаева Ақерке 08:30-09:50 Дене тәрбиесі/ Ф.Мырзаханова
Whatsapp: 8 702 912 07 92 10:10-11:30 Компьютерлік техниканы пайдалану және қызмет көрсету/А.Халилаева
Эл-адрес: akerke-092@mail.ru 11:40-13:00 Кеңселік қосымшалардағы бағдарламалау/ М.Жұманова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ВЕТ-0918 Ержанова Әйгерім 14:00-15:20 Кәсіби орыс тілі/Д.Ашимова/А.Өсерханова
Whatsapp: +77719610442 15:40-17:00 Кәсіби шет тілі/С.Оңғарова/А.Аралбай
Эл-адрес: aigerim_20_95@mail.ru 17:10-18:30 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу/Ұ.Жаманбаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЭЕА-0918 Қалдарбек Дана 14:00-15:20 Экономистерге арналған математика/Д.Ташметова
Whatsapp:87074933427 15:40-17:00 Статистика/И.Фазилова
Эл-адрес: Kaldarbek.d@bk.ru 17:10-18:30 Экономикалық информатика және ақпараттық технологиялар/П.Ерімбет
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЗҚТ-0918 Сұлтанбек Балауса 14:00-15:20 Дене тәрбиесі/Ф.Мырзаханова
Whatsapp: 8702 849 27 91 15:40-17:00 Мем және құқық теориясы/Г. Калдыкөзова
Эл-адрес: balausa_1995_1995@mail.ru 17:10-18:30 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу/ Д.Қалдарбек
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЕТБ-0918 Балтабаева Замира 08:30-09:50 Қолданбалы бағдарлама пакеттері / Ерімбет П.
Whatsapp: 8 707 761 07 95 10:10-11:30 Кеңселік қосымшалардағы бағдарламалау/ М.Жұманова
Эл-адрес: baltabaeva_zamyra@mail.ru 11:40-13:00 Кәсіби шет тілі / Темірбай Т.
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЭЕМ-0918 Бақытжамал Мәмбетова 14:00-15:20 Қолданбалы бағдарлама пакеттері / Мәмбетова Б.
Whatsapp:87716125891 15:40-17:00 Кәсіби орыс тілі / Клименко И.
Эл-адрес:bakytzhamal_mambetova@mail.ru 17:10-18:30 Кәсіби шет тілі / Аралбай А./Темірбай Т.
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ДТС-0918 Есентаев Нұржігіт 14:00-15:20 Өзін-өзі тану / Утегенова М.
Whatsapp:87785357200 15:40-17:00 Биохимия/ Н.Сайдалиева
Эл-адрес:nurik.kz.1995@mail.ru 17:10-18:30 ТАСТ жалпы және арнайы дене дайындығы/ А.Назаров
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ТКТ-0918-1,2 Сүлейменова Жұлдыз 14:00-15:20 Өнімдер мен қызметтердің сапасын бақылау/ С.Кемелжан
Whatsapp:87757656524 15:40-17:00 Тамақтандыру микробиологиясының физиологиясының және санитария негіздері/ Қ.Катекова
Эл-адрес:stars_zhuldyz@mail.ru 17:10-18:30 ТК жабдық/ Е.Мейрамбеков
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ВЕТ-1118 Катекова Құралай 08:30-09:50 Фармокология рецептурасымен/ М.Биімбетов
Whatsapp:87771332223 10:10-11:30 Дене шынықтыру/ Д.Турсунов
Эл-адрес 11:40-13:00 Кәсіби қызметтегі ақпар.техн/ С.Сүйкімбаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ТКТ-1118 Оңғарова Саламат 08:30-09:50 ТК еңбекті қорғау/ Мейрамбеков Е.
Whatsapp: +7 777 087 9331 10:10-11:30 Дене шынықтыру/ Ж.Фазылов
Эл-адрес: 93_sami_93@mail.ru 11:40-13:00 Тағам дайындау технологиясы/ Кояпов Д.
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЗҚТ-1118 Керімбекова Гүлжан 14:00-15:20 Кадрлық менеджмент/ Ж.Нишанбекова
Whatsapp:8775 098 9960 15:40-17:00 Азаматтық құқық / Б.Сұлтанбек
Эл-адрес: mirlan_082010@mail.ru 17:10-18:30 Отбасы құқығы / Г. Керімбекова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ДТС-1118 Нышанбекова Жанар 08:30-09:50 Массаж/ Ш.Нуриллаева
Whatsapp:+7 705 850 1209 10:10-11:30 ТАСТ теориясы мен әдістемесі/ Ш.Надирбаев
Эл-адрес: Janar27091984@mail.ru 11:40-13:00 Спорттық құрылымдар мен тренажерлар/ Ф.Мырзаханова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЕТБ-1118 Жұманова Мөлдір 14:00-15:20 Алгоритмдеу және бағ/у / Ерімбет П.
Whatsapp:+7 747 701 3686 15:40-17:00 Дене тәрбиесі / Назаров А.
Эл-адрес:moldirm2020@gmail.com 17:10-18:30 Web бағ/у және Интернет тех/р / Әбдісамат М.
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ВЕТ-0917-1,2 Серик Гулзат 08:30-09:50 Құқық негіздері / Б.Сұлтанбек
Whatsapp: 87071357337 10:10-11:30 Акушерлік гин. және көбеюдің биотехникасы / А.Байболова
Эл-адрес:gulzat10.05.94@inbox.ru 11:40-13:00 Дене шынықтыру/ Ш.Надирбаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ДТС-0917 Кенжебаев Мейірбек 08:30-09:50 Таңдалған спорт түрінің теориясы мен әдістемесі/ Надирбаев Ш.
Whatsapp: 87476262781 10:10-11:30 Спорттық құрылымдар мен тренажерлар/ Ф.Мырзаханова
Эл-адрес: miko.amir@mail.ru 11:40-13:00 Дене тәрбиесі және спорт менеджменті/ Ж. Нишанбекова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЗҚТ-0917 Надырбаев Шоқан 08:30-09:50 Заң қызметін ұйымдастыру / сағат біткен/ Керімбекова Г.
Whatsapp: 8 702 377 62 89 10:10-11:30 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы/ Қалдыкөзова Г.
Эл-адрес: Tore-89-89@mail.ru 11:30-13:00 Азаматтық құқық / Сұлтанбек Б.
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ЕТБ-0917 Ташметова Дилафруз 14:00-15:20 Компьютерлік желілер және желілік басқару/ М.Жұманова
Whatsapp:87082747006 15:40-17:00 Дене тәрбиесі/ Ф.Мырзаханова
Эл-адрес:dilya2797@mail.ru 17:10-18:30 Бағдарламамен қамтамасыздандыруды өңдеу технологиясы және жобалау/ Б.Мәмбетова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ТКТ-0917 Кояпов Даурен 11:40-13:00 ТК өндірісті ұйымдастыру/Э.Ибрагимова
Whatsapp: + 77027068341 14:00-15:20 ТК өндірісті ұйымдастыру/Э.Ибрагимова
Эл-адрес:Amanuly86@mail.ru 17:10-18:30 ТК өндірісті ұйымдастыру/Э.Ибрагимова
Топ атауы - Топ тәлімгері 17.03.2020
ДТС-0916 Нышанбекова Жанар 14:00-15:20 Спорттық медицина/ Қ. Катекова
Whatsapp:+7 705 850 1209 15:40-17:00 Жобалау іс-әрекет негіздері / Турсунов Д.
Эл-адрес:janar27091984@mail.ru 17:10-18:30 Фитнесті ұйымдастыру / Мырзаханова Ф.