Дүйсенбi | 14 қаңтар, 2019 ж.

Қашықтықтан оқыту

Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ВЕТ-0919-1 Биімбет Мақсат 08:30-09:50 Орыс тілі/ А.Өсерханова/Ж.Исмайлова
Whatsapp:+7778 502 4424 10:10-11:30 Қоғамтану/ Н.Музарапова
Эл-адрес: vet-0919-ok@mail.ru 11:40-13:00 АӘД/ Н.Есентаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ВЕТ-0919-2 Батырбекова Балжан 14:00-15:20 Дене шынықтыру/ Ш.Надирбаев
Whatsapp:+87002807872 15:40-17:00 Қоғамтану/ Н.Музарапова
Эл-адрес:balzhan.batyr92@mail.ru 17:10-18:30 Математика/ Д.Ташметова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЭЕА-0919 Аралбай Асылзат 08:30-09:50 Математика/ Д.Ташметова
Whatsapp: +7 777 425 2139 10:10-11:30 Информатика/ С.Сүйкімбаева
Эл-адрес: asylzat_aralbai@mail.ru 11:40-13:00 Физика/ А.Құрманбек
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ДТС-0919-1 Нурилаева Шоира 08:30-09:50 Дене шынықтыру/ Ж.Фазилов
Whatsapp: 8 747 360 27 25 10:10-11:30 Орыс әдебиеті/ Ж.Исмайлова
Эл-адрес: gulamovna.denemadenieti@mail.ru 11:40-13:00 Қазақ тілі/ Ұ.Жаманбаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ДТС-0919-2 Балтабаева Замира 08:30-09:50 Шет тілі/ Т.Темірбай
Whatsapp 10:10-11:30 Қазақ тілі/ Д.Қалдарбек
Эл-адрес 11:40-13:00 География/ Н.Ибрагимова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЗҚТ-0919-1 Ашимова Дилмира 08:30-09:50 Дүниежүзі тарихы/ Ұ.Шорабекова
Whatsapp 10:10-11:30 Мәдениеттану/ Р.Ақназарова
Эл-адрес 11:40-13:00 Математика/ З.Балтабаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЗҚТ-0919-2 Қалдыкөзова Гүлдана 14:00-15:20 Қазақстан тарихы/ Н.Жорабекова
Whatsapp:87023811807 15:40-17:00 Математика/ З.Балтабаева
Эл-адрес:kaldikozova.guldana@mail.ru 17:10-18:30 Мәдениеттану/ Р.Ақназарова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ТКА-0919 Өсерханова Ақмаржан 14:00-15:20 Математика/ З.Балтабаева
Whatsapp:87472281285 15:40-17:00 Орыс тілі/ И.Клименко/Ж.Исмайлова
Эл-адрес:akmanya1997@mail.ru 17:10-18:30 Орыс тілі/ И.Клименко/Ж.Исмайлова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЕТБ-0919-1 Сүйкімбаева Сәбира 08:30-09:50 Физика/ А.Құрманбек
Whatsapp: 8-702-377-27-21 10:10-11:30 Орыс тілі/ А.Өсерханова/И.Клименко
Эл-адрес: sabira-1993@mail.ru 11:40-13:00 Химия/ Қ.Катекова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЕТБ-0919-2 Ерімбет Пернебек 14:00-15:20 Қазақ тілі/ Д.Қалдарбек
Whatsapp:8777 560 35 45 15:40-17:00 Физика/ А.Құрманбек
Эл-адрес: ypernebek@mail.ru 17:10-18:30 Қазақстан тарихы/ Н.Ибрагимова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЭЕМ-0919-1 Шамшат Толқын 14:00-15:20 Қазақстан тарихы/ Н.Ибрагимова
Whatsapp: 87758831597 15:40-17:00 Математика/ Д.Ташметова
Эл-адрес:tolkin_shamshat@mail.ru 17:10-18:30 Қоғамтану/ Н.Музарапова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЭЕМ-0919-2 Ибрагимова Нұргүл 14:00-15:20 Дене тәрбиесі/ Ж.Фазылов
Whatsapp:+7 705 896 0900 15:40-17:00 Қазақстан тарихы/ Н.Жорабекова
Эл-адрес:nurgulibragimova@list.ru 17:10-18:30 Қазақ тілі/ Ұ.Жаманбаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЭЕМ-0919-3 Курманбек Алуа 14:00-15:20 Орыс тілі/ Ж.Исмайлова/Д.Ашимова
Whatsapp:87779766467 15:40-17:00 Информатика/ А.Халилаева/С.Сүйкімбаева
Эл-адрес:alua.kurmanbek9595@mail.ru 17:10-18:30 Дене шынықтыру/ Д.Турсунов
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ВЕТ-1119 Байырбекова Ұлбосын 08:30-09:50 Дене шынықтыру/ Ш.Надирбаев
Whatsapp: 87023678282 10:10-11:30 Генетика/ Қ.Катекова
Эл-адрес: lazzat07@bk.ru 11:40-13:00 Мал шаруашылығы/ А.Уалиханова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ТКТ-1119 Жаманбаева Ұлбөбек 08:30-09:50 Кәсіби шет тілі/ С.Оңғарова/А.Аралбай
Whatsapp: +77073641497 10:10-11:30 Тағам дайындау технологиясы/ Д.Қояпов
Эл-адрес: ulbobek95@bk.ru 11:40-13:00 Қазақстан тарихы/ Н.Жорабекова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЕТБ-1119 Халилаева Ақерке 08:30-09:50 Компьютерлік техниканы пайдалану және қызмет көрсету/ А.Халилаева
Whatsapp: 8 702 912 07 92 10:10-11:30 Кеңселік қосымшалардағы бағдарламалау/ М.Жұманова
Эл-адрес: akerke-092@mail.ru 11:40-13:00 Кәсіби шет тілі/ Т.Темірбай/А.Аралбай
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ВЕТ-0918 Ержанова Әйгерім 14:00-15:20 Зоология/ Ұ.Байырбекова
Whatsapp: +77719610442 15:40-17:00 Мал шаруашылығы/ А.Уалиханова
Эл-адрес: aigerim_20_95@mail.ru 17:10-18:30 Кәсіби орыс тілі/ Д.Ашимова/А.Өсерханова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЭЕА-0918 Қалдарбек Дана 14:00-15:20 Бухгалтерлік есеп негіздері/ А.Тобагабылова
Whatsapp:87074933427 15:40-17:00 Кәсіби шет тілі/ С.Оңғарова
Эл-адрес: Kaldarbek.d@bk.ru 17:10-18:30 Аудит/ А.Тобагабылова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЗҚТ-0918 Сұлтанбек Балауса 14:00-15:20 Кәсіби шет тілі/ С.Оңғарова
Whatsapp: 8702 849 27 91 15:40-17:00 Қаржы және салық құқ негіздері/ Г.Калдыкөзова
Эл-адрес: balausa_1995_1995@mail.ru 17:10-18:30 Дене тәрбиесі/ М.Кенжебаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЕТБ-0918 Балтабаева Замира 08:30-09:50 Компьютерлік графика/ Б.Баймурзаев
Whatsapp: 8 707 761 07 95 10:10-11:30 Компьютерлік графика/ Б.Баймурзаев
Эл-адрес: baltabaeva_zamyra@mail.ru 11:40-13:00 Компьютерлік графика/ Б.Баймурзаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЭЕМ-0918 Бақытжамал Мәмбетова 14:00-15:20 Кәсіби шет тілі/ А.Аралбай/Т.Темірбай
Whatsapp:87716125891 15:40-17:00 Қолданбалы бағдарлама пакеттері/ Б.Мәмбетова
Эл-адрес:bakytzhamal_mambetova@mail.ru 17:10-18:30 Кәсіби шет тілі/ А.Аралбай/Т.Темірбай
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ДТС-0918 Есентаев Нұржігіт 14:00-15:20 Анатомия, физиология және дене шынықтыру гигиенасының негіздері/ Н.Сайдалиева
Whatsapp:87785357200 15:40-17:00 Психология және спорт психологиясы/ Т.Шәмшат
Эл-адрес:nurik.kz.1995@mail.ru 17:10-18:30 Педагогика/ Т.Шәмшат
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ТКТ-0918-1,2 Сүлейменова Жұлдыз 14:00-15:20 Дене шынықтыру/ Ф.Мырзаханова
Whatsapp:87757656524 15:40-17:00 Кәсіби орыс тілі/ А.Өсерханова/Д.Ашимова
Эл-адрес:stars_zhuldyz@mail.ru 17:10-18:30 Тағам дайындау технологиясы/ Д.Қояпов
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ВЕТ-1118 Катекова Құралай 08:30-09:50 Фармокология рецептурасы/ М.Биімбетов
Whatsapp:87771332223 10:10-11:30 Инфекциялық аурулар негіздері/ А.Уалиханова
Эл-адрес 11:40-13:00 Кәсіптік қызмет АТ/ С.Сүйкімбаева
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ТКТ-1118 Оңғарова Саламат 08:30-09:50 Тауартану/ Е.Мейрамбеков
Whatsapp: +7 777 087 9331 10:10-11:30 ТК экономикасы/ И.Фазылова
Эл-адрес: 93_sami_93@mail.ru 11:40-13:00 Дене шынықтыру/ Ж.Фазылов
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЗҚТ-1118 Керімбекова Гүлжан 14:00-15:20 Кадрлық менеджмент/ Ж.Нишанбекова
Whatsapp:8775 098 9960 15:40-17:00 Нотариат/ Б.Сұлтанбек
Эл-адрес: mirlan_082010@mail.ru 17:10-18:30 Банктік құқық/ Б.Сұлтанбек
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ДТС-1118 Нышанбекова Жанар 08:30-09:50 Тренажер залындағы жұмысты ұйымдастыру/ М.Кенжебаев
Whatsapp:+7 705 850 1209 10:10-11:30 ТАСТ әдіс-тәсілдік дайындығы/ Д.Турсунов
Эл-адрес: Janar27091984@mail.ru 11:40-13:00 Дене тәрбиесі теориясы мен әдістемесі/ А.Назаров
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЕТБ-1118 Жұманова Мөлдір 14:00-15:20 Компьютер құрылғыларын жөндеу және техникалық күтімі/ П.Ерімбет
Whatsapp:+7 747 701 3686 15:40-17:00 Компьютер құрылғыларын жөндеу және техникалық күтімі/ П.Ерімбет
Эл-адрес:moldirm2020@gmail.com 17:10-18:30 Компьютер құрылғыларын жөндеу және техникалық күтімі/ П.Ерімбет
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ВЕТ-0917-1,2 Серик Гулзат 08:30-09:50 Ішкі жұқпайтын аурулар/ А.Байболова
Whatsapp: 87071357337 10:10-11:30 Патологиялық физиология/ Б.Батырбекова
Эл-адрес:gulzat10.05.94@inbox.ru 11:40-13:00 Дене шынықтыру/ Ш.Надирбаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЗҚТ-0917 Надырбаев Шоқан 08:30-09:50 Отбасы құқығы/ Г. Керімбекова
Whatsapp: 8 702 377 62 89 10:10-11:30 Кадрлық менеджмент/ Ж.Нишанбекова
Эл-адрес: Tore-89-89@mail.ru 11:30-13:00 Нотариат/ Б.Сұлтанбек
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ЕТБ-0917 Ташметова Дилафруз 14:00-15:20 Компьютерлік графика/ Б.Баймурзаев
Whatsapp:87082747006 15:40-17:00 Компьютерлік графика/ Б.Баймурзаев
Эл-адрес:dilya2797@mail.ru 17:10-18:30 Микропроцессор негіздері/ М.Әбдісамат
17:10-18:30 Объектілі бағытты бағдарламалау/ Ұ.Утебаев
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ТКТ-0917 Кояпов Даурен 11:40-13:00 ТК қызмет көрсетуді ұйымдастыру/ Д.Қояпов
Whatsapp: + 77027068341 14:00-15:20 ТК өндірісті ұйымдастыру/ Э.Ибрагимова
Эл-адрес:Amanuly86@mail.ru 17:10-18:30 ТК өндірісті ұйымдастыру/ Э.Ибрагимова
Топ атауы - Топ тәлімгері 19.03.2020
ДТС-0916 Нышанбекова Жанар 14:00-15:20 Дене тәрбиесі және спорт тарихы/ М.Кенжебаев
Whatsapp:+7 705 850 1209 15:40-17:00 Фитнесті ұйымдастыру / Ф. Мырзаханова
Эл-адрес:janar27091984@mail.ru 17:10-18:30 ТАСТ теориясы мен әдістемесі/ Ш.Надирбаев