Дүйсенбi | 14 қаңтар, 2019 ж.

Қашықтықтан оқыту

Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ВЕТ-0919-1 Биімбет Мақсат 08:30-09:50 Математика/ Ташметова Д. dilya2797@mail.ru
Whatsapp:+7778 502 4424 10:10-11:30 Қазақстан тарихы/ Ибрагимова Н. nurgulibragimova@list.ru
Эл-адрес: vet-0919-ok@mail.ru 11:40-13:00 Физика/ Құрманбек А. alua.kurmanbek9595@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ВЕТ-0919-2 Батырбекова Балжан 14:00-15:20 Биология/ Сайдалиева Н. saidaliyeva87@bk.ru
Whatsapp:+87002807872 15:40-17:00 Математика/ Ташметова Д. dilya2797@mail.ru
Эл-адрес:balzhan.batyr92@mail.ru 17:10-18:30 Қазақ әдебиеті/ Қалдарбек Д. Kaldarbek.d@bk.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЭЕА-0919 Аралбай Асылзат 08:30-09:50 Қазақ тілі/ Утегенова М. meruyert_utegenova@mail.ru
Whatsapp: +7 777 425 2139 10:10-11:30 Химия/ Серік Г. gulzat10.05.94@inbox.ru
Эл-адрес: asylzat_aralbai@mail.ru 11:40-13:00 Қазақстан тарихы/Ибрагимова Н. nurgulibragimova@list.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ДТС-0919-1 Нурилаева Шоира 08:30-09:50 География/ Шорабекова Ұ. ulbosin123@mail.ru
Whatsapp: 8 747 360 27 25 10:10-11:30 Мәдениеттану/Жорабекова Н. zhorabekovans@mail.ru
Эл-адрес: gulamovna.denemadenieti@mail.ru 11:40-13:00 Дүние жүзі тарихы/ Шорабекова Ұ. ulbosin123@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ДТС-0919-2 Балтабаева Замира 08:30-09:50 Қазақ әдебиеті/ Қалдарбек Д. Kaldarbek.d@bk.ru
Whatsapp 10:10-11:30 Дене шынықтыру/ Турсунов Д. dtursunov0904@gmail.com
Эл-адрес 11:40-13:00 Мәдениеттану/Жорабекова Н.. zhorabekovans@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЗҚТ-0919-1 Ашимова Дилмира 08:30-09:50 Химия/ Серік Г. gulzat10.05.94@inbox.ru
Whatsapp 10:10-11:30 Физика/ Құрманбек А. alua.kurmanbek9595@mail.ru
Эл-адрес 11:40-13:00 Математика/ Балтабаева З. baltabaeva_zamyra@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЗҚТ-0919-2 Қалдыкөзова Гүлдана 14:00-15:20 Дүние жүзі тарихы/ Шорабекова Ұ. ulbosin123@mail.ru
Whatsapp:87023811807 15:40-17:00 Биология/ Сайдалиева Н. saidaliyeva87@bk.ru
Эл-адрес:kaldikozova.guldana@mail.ru 17:10-18:30 Орыс тілі/ Өсерханова А. akmanya1997@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ТКА-0919 Өсерханова Ақмаржан 14:00-15:20 Биология/ Байырбекова Ұ. lazzat07@bk.ru
Whatsapp:87472281285 15:40-17:00 Қоғамтану/ Музарапова Н. muzarapova-nabat@mail.ru
Эл-адрес:akmanya1997@mail.ru 17:10-18:30 Дене шынықтыру/ Нуриллаева Ш. gulamovna.denemadenieti@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЕТБ-0919-1 Сүйкімбаева Сәбира 08:30-09:50 Орыс тілі/Өсерханова А. akmanya1997@mail.ru
Whatsapp: 8-702-377-27-21 10:10-11:30 Қоғамтану/ Музарапова Н. muzarapova-nabat@mail.ru
Эл-адрес: sabira-1993@mail.ru 11:40-13:00 Биология/Байырбекова Ұ. lazzat07@bk.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЕТБ-0919-2 Ерімбет Пернебек 14:00-15:20 Математика/ Балтабаева З. baltabaeva_zamyra@mail.ru
Whatsapp:8777 560 35 45 15:40-17:00 Химия/ Серік Г. gulzat10.05.94@inbox.ru
Эл-адрес: ypernebek@mail.ru 17:10-18:30 ҚоғамтануМузарапова Н. muzarapova-nabat@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЭЕМ-0919-1 Шамшат Толқын 14:00-15:20 Орыс тілі мен әдебиеті/ Клименко И. ivan-klimenko-2017@mail.ru
Whatsapp: 87758831597 15:40-17:00 Дене тәрбиесі/ Мырзаханова Ф. @mail.ru
Эл-адрес:tolkin_shamshat@mail.ru 17:10-18:30 Ағылшын тілі/Оңғарова С. 93_sami_93@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЭЕМ-0919-2 Ибрагимова Нұргүл 14:00-15:20 Қоғамтану/ Музарапова Н. muzarapova-nabat@mail.ru
Whatsapp:+7 705 896 0900 15:40-17:00 Физика/ Құрманбек А. alua.kurmanbek9595@mail.ru
Эл-адрес:nurgulibragimova@list.ru 17:10-18:30 Математика/ Балтабаева З. baltabaeva_zamyra@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЭЕМ-0919-3 Курманбек Алуа 14:00-15:20 Физика/ Құрманбек А. alua.kurmanbek9595@mail.ru
Whatsapp:87779766467 15:40-17:00 Қазақстан тарихы / Жорабекова Н. zhorabekovans@mail.ru
Эл-адрес:alua.kurmanbek9595@mail.ru 17:10-18:30 Қазақ тілі / Керімқұл Ә. asia_62_62@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ВЕТ-1119 Байырбекова Ұлбосын 08:30-09:50 Малдардың көбею биотехникасы / Бейімбетов М. @mail.ru
Whatsapp: 87023678282 10:10-11:30 Зоология / Байырбекова Ұ. lazzat07@bk.ru
Эл-адрес: lazzat07@bk.ru 11:40-13:00 Кәсіби орыс тілі / Өсерханова А. akmanya1997@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ТКТ-1119 Жаманбаева Ұлбөбек 08:30-09:50 Тағам биотехнологиясы / Сүлейменова Ж. stars_zhuldyz@mail.ru
Whatsapp: +77073641497 10:10-11:30 Кәсіби шет тілі / Оңғарова С. 93_sami_93@mail.ru
Эл-адрес: ulbobek95@bk.ru 11:40-13:00 Қазақстан тарихы/ Жорабекова Н. zhorabekovans@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЕТБ-1119 Халилаева Ақерке 08:30-09:50 Кәсіби шет тілі/ Темірбай Т. toji.hanum@mail.ru
Whatsapp: 8 702 912 07 92 10:10-11:30 Орыс тілі/Өсерханова А. akmanya1997@mail.ru
Эл-адрес: akerke-092@mail.ru 11:40-13:00 Қолданбалы бағдарлама пакеттері/Мәмбетова Б. bakytzhamal_mambetova@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ВЕТ-0918 Ержанова Әйгерім 14:00-15:20 Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу/Жаманбаева Ұ. ulbobek95@bk.ru
Whatsapp: +77719610442 15:40-17:00 Зоология/Байырбекова Ұ. lazzat07@bk.ru
Эл-адрес: aigerim_20_95@mail.ru 17:10-18:30 Малдардың көбею биотехникасы/Биімбетов М. @bk.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЭЕА-0918 Қалдарбек Дана 14:00-15:20 Қаржылық есеп/Тобағабылова А. arayka2020@mail.ru
Whatsapp:87074933427 15:40-17:00 Кәсіби орыс тілі/Өсерханова А. akmanya1997@mail.ru
Эл-адрес: Kaldarbek.d@bk.ru 17:10-18:30 Экономистерге арналған математика/Ташметова Д. dilya2797@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЗҚТ-0918 Сұлтанбек Балауса 14:00-15:20 Экономика негіздері/Фазилова И. indirafazilova@mail.ru
Whatsapp: 8702 849 27 91 15:40-17:00 Құқықтық ақпаратты автоматты өңдеу/Ерімбет П. ypernebek@mail.ru
Эл-адрес: balausa_1995_1995@mail.ru 17:10-18:30 Философия негіздері/Жорабекова Н. zhorabekovans@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЕТБ-0918 Балтабаева Замира 08:30-09:50 Қолданбалы бағдарлама пакеттері / Ерімбет П. ypernebek@mail.ru
Whatsapp: 8 707 761 07 95 10:10-11:30 Дене шынықтыру / Нуриллаева Ш. gulamovna.denemadenieti@mail.ru
Эл-адрес: baltabaeva_zamyra@mail.ru 11:40-13:00 Кәсіби шет тілі / Темірбай Т. toji.hanum@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЭЕМ-0918 Бақытжамал Мәмбетова 14:00-15:20 Қолданбалы бағдарлама пакеттері / Мәмбетова Б. bakytzhamal_mambetova@mail.ru
Whatsapp:87716125891 15:40-17:00 Кәсіби орыс тілі / Клименко И. ivan-klimenko-2017@mail.ru
Эл-адрес:bakytzhamal_mambetova@mail.ru 17:10-18:30 Кәсіби орыс тілі / Клименко И. ivan-klimenko-2017@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ДТС-0918 Есентаев Нұржігіт 14:00-15:20 Өзін-өзі тану / Утегенова М. meruyert_utegenova@mail.ru
Whatsapp:87785357200 15:40-17:00 Тренажер залындағы жұмысты ұйымдастыру / Кенжебаев М. miko.amir@mail.ru
Эл-адрес:nurik.kz.1995@mail.ru 17:10-18:30 Дене шынықтыру / Турсунов Д. dtursunov0904@gmail.com
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ТКТ-0918-1,2 Сүлейменова Жұлдыз 14:00-15:20 Кәсіби шетел тілі/ Темірбай Т. toji.hanum@mail.ru
Whatsapp:87757656524 15:40-17:00 Мемлекеттік тілде іс-қағаздар жүргізу / Керімқұл Ә. asia_62_62@mail.ru
Эл-адрес:stars_zhuldyz@mail.ru 17:10-18:30 Тағам дайындау технологиясы / Кояпов Д. amanuly86@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ВЕТ-1118 Катекова Құралай 08:30-09:50 Латын тілі/ Оңғарова С. 93_sami_93@mail.ru
Whatsapp:87771332223 10:10-11:30 Фармокология рецептурасымен/ Биімбетов М. @mail.ru
Эл-адрес 11:40-13:00 Кәсіптік қызметте ақпараттық тех-р/ Сүйкімбаева С.sabira-1993@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ТКТ-1118 Оңғарова Саламат 08:30-09:50 ТК жабдық / Мейрамбеков Е. erbolat_1594@mail.ru
Whatsapp: +7 777 087 9331 10:10-11:30 Тағам дайындау технологиясы / Кояпов Д. amanuly86@mail.ru
Эл-адрес: 93_sami_93@mail.ru 11:40-13:00 Ұлттық ас үй дайындау технологиясы / Кояпов Д. amanuly86@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЗҚТ-1118 Керімбекова Гүлжан 14:00-15:20 Заң қызметін ұйымдастыру / Керімбекова Г. mirlan_082010@mail.ru
Whatsapp:8775 098 9960 15:40-17:00 Отбасы құқығы / Керімбекова Г. mirlan_082010@mail.ru
Эл-адрес: mirlan_082010@mail.ru 17:10-18:30 Азаматтық құқық / Сұлтанбек Б. balausa_1995_1995@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ДТС-1118 Нышанбекова Жанар 08:30-09:50 Педагогика / Шәмшат Т. tolkin_shamshat@mail.ru
Whatsapp:+7 705 850 1209 10:10-11:30 Дене тәрбиесі және спорт менеджменті / Нышанбекова Ж. janar27091984@mail.ru
Эл-адрес: Janar27091984@mail.ru 11:40-13:00 ТАСТ спорттық шеберлігін жетілдіру / Нуриллаева Ш. gulamovna.denemadenieti@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЕТБ-1118 Жұманова Мөлдір 14:00-15:20 Алгоритмдеу және бағ/у / Ерімбет П. ypernebek@mail.ru
Whatsapp:+7 747 701 3686 15:40-17:00 Дене тәрбиесі / Назаров А. @mail.ru
Эл-адрес:moldirm2020@gmail.com 17:10-18:30 Web бағ/у және Интернет тех/р / Әбдісамат М. mr.abdissamat@gmail.com
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ВЕТ-0917-1,2 Серик Гулзат 08:30-09:50 Саясаттану және әлеуметтану негіздері/ Музарапова Н. muzarapova-nabat@mail.ru
Whatsapp: 87071357337 10:10-11:30 Экономика негіздері/ Фазилова И. indirafazilova@mail.ru
Эл-адрес:gulzat10.05.94@inbox.ru 11:40-13:00 Психология және Кәсіби этика негіздері / Шәмшат Т. tolkin_shamshat@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ДТС-0917 Кенжебаев Мейірбек 08:30-09:50 ТАСТ жалпы және арнайы дене дайындығы/ Назаров А. @mail.ru
Whatsapp: 87476262781 10:10-11:30 Педагогика/ Шәмшат Т. tolkin_shamshat@mail.ru
Эл-адрес: miko.amir@mail.ru 11:40-13:00 Жобалау іс әрекет негіздері/ Турсунов Д. dtursunov0904@gmail.com
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЗҚТ-0917 Надырбаев Шоқан 08:30-09:50 Кадрлық менеджмент / Нышанбекова Ж. janar27091984@mail.ru
Whatsapp: 8 702 377 62 89 10:10-11:30 Нотариат / Сұлтанбек Б. balausa_1995_1995@mail.ru
Эл-адрес: Tore-89-89@mail.ru 11:30-13:00 Азаматтық құқық / Сұлтанбек Б. balausa_1995_1995@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ЕТБ-0917 Ташметова Дилафруз 14:00-15:20 Мәліметтер қоры / Сүйкімбаева С. sabira-1993@mail.ru
Whatsapp:87082747006 15:40-17:00 Компьютерлік желілер және желілік басқару / Жұманова М. moldirm2020@gmail.com
Эл-адрес:dilya2797@mail.ru 17:10-18:30 Алгоритмдеу және бағдарламалау / курстық жұмыс/ Ерімбет П. ypernebek@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ТКТ-0917 Кояпов Даурен 11:40-13:00 Тағам дайындау технологиясы / Кояпов Д. amanuly86@mail.ru
Whatsapp: + 77027068341 14:00-15:20 Тағам дайындау технологиясы / Кояпов Д. amanuly86@mail.ru
Эл-адрес:Amanuly86@mail.ru 17:10-18:30 Тағам дайындау технологиясы / Кояпов Д. amanuly86@mail.ru
Топ атауы - Топ тәлімгері 16.03.2020
ДТС-0916 Нышанбекова Жанар 14:00-15:20 Тәрбие жұмысының әдістемесі / Надирбаев Ш. tore-89-89@mail.ru
Whatsapp:+7 705 850 1209 15:40-17:00 Жобалау іс-әрекет негіздері / Турсунов Д. dtursunov0904@gmail.com
Эл-адрес:janar27091984@mail.ru 17:10-18:30 Фитнесті ұйымдастыру / Мырзаханова Ф. @mail.ru